Şirket Politikamız

2010 yılında, İstanbul Esenyurt ’ta, ülkemizde ki Pirinç Çubuk üretimi kapasitesinde ki yetersizliği, kaliteden ödün vermeden gidermek amacıyla kurulmuştur. Her biri kendi alanında uzmanlaşmış iş arkadaşlarımız ile çıktığımız bu yolda, Demir Dışı Pirinç malzemenin, kullanıldığı üretim alanında ki prosesleri de göz önünde bulundurularak, ilgili alaşımlarını, yüksek teknoloji ile yüksek kalitede üretmek öncelikli hedefimizdir.


Her yıl, iş kazaları sonucu binlerce canımızın yitip gittiği sanayimizde, iş arkadaşlarımızın can güvenliği, birinci önceliğimiz olup, birlikte yaptığımız sürekli yenilenen eğitimlerimiz, bu konuda ki hassasiyetimizin göstergesidir.Sadece bulunduğumuz ortamda değil, yeryüzünde ki, bütün canlılara ve doğaya sahip çıkmak, insani ve birincil vazifemizdir. Bu bilinçle hareket ederek, arkadaşlarımıza verdiğimiz eğitimleri, aldığımız her türlü çevre dostu önlemlerimizi ve yaptırdığımız bütün ölçümlerimizi, Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız ile paylaşıyor, onların istekleri doğrultusunda, yapılması gereken her tülü yeniliği firmamızda uygulayarak, Ülkemizde dolayısıyla Dünyamızda, geleceğimiz olan Çocuklarımıza daha yaşanılabilir bir Çevre bırakmak adına, her türlü girişime ayak uydurmaktan, büyük mutluluk ve kıvanç duyuyoruz.


Siz değerli müşterilerimizin her birini İş Ortağımız olarak görüyor, firmanızda yapacağınız yeniliklere biz de ayak uyduracağımızı beyan ediyoruz. Kendi iş tecrübelerimizi sizinle paylaşarak, işimizle ilgili yapacağınız her türlü girişime, bundan önce olduğu gibi, bundan sonra da AR-GE birimimizle destek olmaktan büyük mutluluk duyacağız.Siz değerli iş ortaklarımıza, bu Ülkeye kattığınız değerlerden dolayı teşekkür ediyor, bu ortaklıkta sizlere, elimizden gelen desteğin en iyisini yaptığımız söylemekten büyük onur duyduğumuzu belirtmek istiyoruz.

Saygılarımızla…